0224 223 23 21 - 0850 532 23 21 - 0554 936 15 16 bilgi @ gizmotur.com

YEDİGÖLLER

Batı Karadeniz turlarının göz bebeği olan Yedigöller, yıl boyunca her mevsim bambaşka güzelliklere bürünüyor. Sonbaharda kahverengi ve sarı cümbüşüne teslim olan bölge, kış mevsiminde bir karlar ülkesi masalı, baharda bir düğün yaz mevsiminde ise sıcaklardan kaçıp dinlenme alanlarınız arasında en güzel yeri alacak. Günübirlik Yedigöller turları ile bir doğa harikası olan bu yerde yapacağınız günübirlik tur ya da bir hafta sonu tatili size çok farklı bir hava ve atmosfer sağlayacak.

Yedigöller Milli Parkı‘nın tüm güzelliklerini keşfedeceğiniz Yedigöller turu ile Bolu’nun kuzeyinde kalan bu bölgede eğlenceli bir günübirlik Yedigöller turu sizi bekliyor. Yurtiçi turları arasında hem yakın mesafesi hem de doğal güzellikleriyle gönlünüzü kazanacak olan Yedigöller, kalabalık şehirlerin gürültüsünden çok uzakta huzur dolu bir tatil fırsatı sunuyor. Hafta sonu keyifli bir kaçamak yapmak, şehrin gürültüsü ve karmaşasından bir an olsun uzaklaşmak için Gruppal yurtiçi turları ile yerinizi ayırtın, Yedigöller’in tadını çıkarın.

Yedigöller Gezilecek Yerler

Yedigöller Milli Parkı kamp yapmak isteyenler için çok ideal yerler sunuyor. Bu milli park yılın her mevsimi birbirinden güzel doğa manzaraları ile karşılar gezginleri. İncegöl, Sazlıgöl, Nazlıgöl, Seringöl, Büyükgöl, Deringöl gibi göllerin olduğu bu bölgede, göl kenarında huzur dolu bir yürüyüşe çıkabilir, bahar ve yaz döneminde piknik yapabilir, doğa ile iç içe olabilirsiniz. Dilerseniz gölde balık tutmanın da keyfini çıkarabilirsiniz. Park içerisinde yer alan Kapankaya Seyir Terası’nın Yedigöller manzarasına hayran olabilirsiniz.

Parkın içerisinde yer alan hayvanlarla iç içe olacağınız Yedigöller turlarıyla doğanın kucağında bir gezintiye çıkacaksınız. Tabiat Parkı içindeki birçok hayvanı yakından görme fırsatı yakalayacaksınız.

Değerli Misafirlerimiz;

Gece saat: 00.15 Bursa Kent Meydanından hareketle Gizmotur.com araç içi ikramlar eşliğinde günübirlik de olsa Yedigöller ‘de keyifli anlar yaşayacağınız turumuza başlamak üzere hareket ediyoruz. 5 – 5, 5 saatlik bir yolculuktan sonra sabah kahvaltısı yapacağımız Avrupa’nın en büyük OUTLET’i ve en leziz yemeklerine sahip olan Highway ’da sabah kahvaltı molamızı veriyoruz (ekstra). Kahvaltı sonrası muhteşem turumuzun ilk ayağı olan Yedigöller’e doğru yola çıkıyoruz.

Artık Yedigöller keşfetme zamanı. Bölgenin adını alan gölleri Büyük Göl, İnce Göl, Kuru Göl, Nazlı Göl, Sazlı Göl, Derin Göl, Serin Göl’ü tek, tek geziyor ve uzun fotoğraf molaları veriyoruz. Orman içinde yaklaşık 3 saat yürüyüş yapıyoruz. Kapan kaya seyir yerinden Yedigöller seyrine dalıyoruz ve dilek çeşmesinin suyundan içip, ahşap köprülerden geçiyoruz. Katılmak isteyenler ile anıt çam ağacı ve değişik birçok orman ağaçlarının içinde olduğu yüzlerce ağaçlarla kaplı, patika yollardan keyifli bir gezi yapıyoruz. Yürüyüş ve fotoğraf çekimlerinden sonra vereceğimiz molada öğle yemeği yiyoruzYemeğin ardından Yedigöller bölgesindeki gezimize devam ediyoruz.Tahmini trafik durumuna göre 22:00 – 23:00 civarı Bursa’da oluyoruz. Siz değerli misafirlerimizle bir dahaki Gizmotur.com organizasyonlarında buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YAKINLARDAKİ DİĞER TURLAR


Günübirlik
Sorunuz

7 Gün 6 Gece
Sorunuz

8 Gün 7 Gece
Sorunuz

Günübirlik Tur
Sorunuz

BLOG YAZILARI

© 2021 Gizmo Turizm. Tüm hakları saklıdır